Wyślij SMS

o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

70 887 75 82 w 34

24/7 Zadzwoń

pn - pt: 9:00 - 17:00

Biuro otwarte

Współpraca

Współpraca dla agenta

Zarabiaj 100, 5000, 10000 a nawet więcej

Jeśli jesteś osobą, która z łatwością nawiązuje kontakt i lubi rozmawiać z innymi to znaczy, że masz predyspozycje, aby dołączyć do naszego zespołu agentów kredytowych Kredytum.pl ! W tej pracy twoje zdolności interpersonalne to największe narzędzie, które rekompensować może brak wiedzy czy doświadczenia.

Chętnie podejmiemy współpracę z każdą osobą, która wykorzystując swoje znajomości lub pracę, będzie sprzedawała nasze usługi finansowe. Jeśli zatem pracujesz w sklepie osiedlowym, masz własny salon prasowy, prowadzisz własne biuro reklamy lub sprzedajesz sprzęt RTV/AGD masz potencjalnie bardzo dużo możliwości, aby zaoferować komuś kredyt bądź pożyczkę. Szukamy osób, które nie trzymają się kurczowo ram pracy w biurze, ale takich których kreatywność pozwoli im na budowanie własnej sieci sprzedaży.

Oferta naszej firmy to najlepsze usługi finansowe, zebrane od najlepszych dostawców na rynku. Są to przede wszystkim kredyty, pożyczki chwilówki oraz leasing. Oferując bardzo szeroką ofertę, w ciągu kilku lat działalności, zdobyliśmy tytuł lidera na rynku pośrednictwa kredytowego. W tej chwili skupiamy usługi 11 banków oraz około 15 firm pozabankowych, świadczących usługi pozabankowe. Stworzyliśmy także największą w kraju sieć agentów współpracujących, których liczba wynosi ponad 12 000.

Co sprawia, że jesteśmy tak poważną konkurencją dla wszystkich instytucji finansowych? Przede wszystkim nasz wkład w to, aby zarówno agent jak i klient mieli jak najłatwiejszy wybór spośród wszystkich dostępnych za naszym pośrednictwem produktów finansowych. Włożyliśmy wiele pracy w stworzenie narzędzia jakim jest Rapidus.pl. Za jego pośrednictwem w bardzo krótkim czasie, jesteśmy w stanie uzyskać pełną ofertę jaką możemy zaproponować naszemu klientowi. Cała procedura odbywa się na ekranie naszego komputera i nie wymaga od nas znajomości każdej z poszczególnych ofert. To rozwiązanie bardzo ułatwia zadanie i sprawie, że praca agenta kredytowego, za pośrednictwem naszej firmy nie jest trudnym zadaniem.

Specjalnie opracowana na nasze potrzeby platforma Kredytum.pl, pozwala zarządzać wszystkimi swoimi sprzedażami z każdego komputera podłączonego do internetu. Oznacza to, że nie potrzebujesz setek teczek pełnych dokumentów i ofert swoich partnerów, aby sfinalizować udzielenie pożyczki. Nasi agenci z poziomu platformy mają dostęp do wszelkich danych dotyczących konkretnej pożyczki, kredytu czy leasingu. Mogą przeglądać swoje wszystkie sprzedaże, a także bezpośrednio wnioskować o nowy kredyt w imieniu klienta. Co ciekawe, jako jedyni na rynku, posiadamy tzw. MULTIWNIOSEK, który znacznie skraca procedurę uzyskiwania wsparcia finansowego zarówno z perspektywy klienta, choć w założeniu jest on głównie ułatwieniem dla agenta. Pracując dla nas, wszystkie narzędzia potrzebne do pracy, dostaniesz za darmo. Dodatkowo, możesz liczyć na wsparcie telefoniczne, a dla tych, którzy zechcą stworzymy specjalną stronę internetową oraz wydrukujemy pakiet ulotek na start.

Nasza firma jest idealnym miejscem, w którym wejdziesz na rynek. Nie rzucimy Cię od razu na głęboką wodę, ale udzielimy Ci pomocy, abyś jak najlepiej sprzedawał nasze usługi. Wiemy, że to co zaoferujemy Tobie wróci do nas w postaci sprzedawanych przez Ciebie produktów finansowych. Wszystkich chętnych zapraszamy już dziś do rejestracji na naszej stronie internetowej. Procedura nie jest trudna. Umożliwia podpisanie umowy za pośrednictwem internetu i kuriera, który przyjedzie do Ciebie, aby podpisać umowę. W czasie, gdy my będziemy kompletowali dokumenty niezbędne do przeprowadzenia całej procedury zatrudnienia, będziesz miał czas żeby zapoznać się z umową, która przewiduje wypłacanie Tobie prowizji za każdą udaną transakcję. Od ciebie zależało będzie kiedy i gdzie pracujesz. Sam zdecydujesz jaka będzie Twoja pensja. Wśród naszych agentów jest wielu, którzy zarabiają ponad 5000 złotych. Są też i tacy, którzy doradztwo, dla Naszej firmy, traktują jako dodatek do pensji. W przypadku i pierwszego i drugiego wyboru warunki naszych umów są takie same, natomiast im więcej produktów sprzedajesz tym masz większą możliwość negocjowania swoich stawek.

Zapraszamy!

Współpraca dla firm

Czy wiesz, że każdego dnia kontaktujemy się bezpośrednio z kilkuset osobami w celu przedstawienia im oferty finansowej naszych partnerów? Często takich osób jest ponad tysiąc. Zastanawiasz się pewnie jak tego dokonaliśmy. Odpowiedź jest bardzo prosta: dokonaliśmy tego ciężką pracą wszystkich naszych pracowników i dążeniem do ciągłego rozwoju. Głównym motorem napędowym są dla nas klienci, dla których staramy się poszerzać zakres naszych usług. To właśnie za ich sprawą, kierujemy ofertę współpracy do każdego przedsiębiorstwa, którego produkty można sprzedawać lub promować za pośrednictwem naszej spółki. Jeśli zastanawiasz się jak trafiamy do tylu klientów, chętnie udzielę Ci odpowiedzi. Spółka Kredytum.pl, a więc nasz partner biznesowy zapewnia nam korzystanie ze swoich kanałów dystrybucji, których głównymi są:

Agenci Mobilni, którzy rozsiani po całej Polsce, rozpowszechniają produkty naszych partnerów bezpośrednio podczas spotkań z klientami. Każdy agent zarabia na prowizjach od swoich sprzedaży, co oznacza, że sam decyduje o tym, z iloma klientami się spotka każdego dnia. Uwaga! Nasza spółka zrzesza największą sieć klientów współpracujących w kraju i jest ich już ponad 13 tysięcy! Pomyśl jak szeroki rynek zbytu zyskałbyś, gdyby każdy z tych agentów reklamował, a nawet sprzedawał także twoje produkty.
Call Center, a więc sieć placówek i system telefoniczny, pozwalający na kontakt z setkami ludzi każdego dnia. Nasi tele-doradcy to specjaliście, którzy oferują najlepsze rozwiązania finansowe osobom, będącym w potrzebie. Posiadamy bogate bazy danych, za sprawą których nasze call center wykazuje się wysokim czynnikiem skuteczności. Ogólnopolski zasięg – to mógłbyś zyskać, gdybyś został naszym partnerem biznesowym
Strony internetowe. Posiadamy ich aż 2000 ! Jednak to nie wszystko. Nasi informatycy cały czas pracują nad powstaniem nowych, w celu zwiększenia świadomości internautów w kwestii pożyczek pozabankowych. Każda strona może być oznaczona Twoim banerem, jeśli wejdziesz z nami współprace. Możemy ponadto tworzyć takie strony dla twojego przedsiębiorstwa i umożliwić Ci sprzedaż poprzez naszą sieć.

Czy nasza propozycja nie brzmi ciekawie? Nie zamykamy się jedynie na branże finansową. Jesteśmy świadomi potrzeb naszych klientów, dlatego cały czas musimy do nich dostosowywać nasza ofertę. Szczególnie interesuje nas współpraca z firmami branży: energetycznej, telekomunikacyjnej oraz reklamowej, jednak nie chcemy tworzyć ram naszej działalności. Aby uzyskać więcej informacji wystarczy, że wypełnisz formularz, dostępny pod spodem tekstu, a nasi pracownicy do Ciebie oddzwonią w ciągu maksymalnie kilku dni. Pamiętaj, nie zamykamy się na żadną propozycje.

Zapoznaj się z poradnikami